Ankara Bakü Uçak Bileti
Anasayfa Ankara Bakü Uçak Bileti

Ankara Bakü Uçak Bileti

En ucuz Ankara Bakü uçak bileti satın almak ve Ankara Bakü uçak bileti rezervasyonu yapmak artık çok kolay. Web sitemizde yer alan uçak bileti arama motorunda Ankara Bakü Uçak Bileti yazarak iki adım da Ankara Bakü uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Gün ve ay içinde Ankara Bakü  en uygun uçak biletlerini bulabilir ve kolaylık Ankara Bakü uçak biletinizi satın alabilirsiniz. 

Ankara Bakü en uygun uçak biletleri hangi saat ve günler de olduğunu öğrenmek için sefer listesinde ileri ve geri seçenekleri ile detaylı Ankara Bakü uçak bileti araması yapabilirsiniz.  En uygun Ankara Bakü uçak seferleri ve en ucuz Ankara Bakü Havaalanı biletleri ekranınızda listelenir. Pratik ve hızlı bir şekilde Ankara Bakü bilet satın alma işlemine geçebilirsiniz.  

Ankara Bakü Uçak Bileti seçeneklerini listeleyip yolcu sayısını belirledikten sonra Ankara Bakü uçak biletinizi kredi kartı yada para kartı ile 3D güvenli alışveriş yöntemi ile satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde peşin fiyatına taksit seçenekleri sunulmaktadır. Yolcularımızın güvenliği açısından web sitemizden 3D’siz alışveriş yapılmamaktadır. Ankara Bakü uçak bileti satın aldıktan sonra mail adresinize Ankara Bakü uçak bileti detayları iletilecektir. Ayrıca cep telefonunuza da sms olarak Ankara Bakü uçuş detayları gönderilecektir.  

Ankara Bakü uçak biletini telefonla satın almak isteyen yolcularımız 7 gün 24 saat 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu ücretsiz çağrı merkezi telefonunu arayarak işlemlerini yaptırabilirler.

GENEL BİLGİ

Seyahat için gerekli belgeler

Dış hat uçuşları için bilete ek olarak geçerli bir pasaportunuzun olması,transit ülkelerin,son varış ülkesinin vize,gümrük ve sağlık düzenlemelerine uymanız gerekmektedir.Bu kurallara uyulmaması, ulaşımın reddedilmesine neden olabilir.

Türkiye Cumhuriyeti'ne seyahat edecek yolcular için bilgiler.

Türkiye Cumhuriyeti'ne giriş kurallarına göre, Azerbaycan vatandaşlarının pasaportunun (çocuklar ve bebekler dahil) geçerlilik süresinin ülkeye giriş tarihinden itibaren en az 30 gün olması gerekmektedir. Türkiye'de kalış için vize bulunması durumunda, pasaportun geçerlilik süresinin vize bitiş tarihinden itibaren 60 gün olması gerekmektedir.

Check-in ve biniş sırasında

Azerbaycan Hava Yolları uçuşlarının check-in işlemleri Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı'nda kalkıştan 24 saat önce başlar.

Check-in genellikle kalkıştan 60 dakika önce kapanır.

Ayrıca isteğe bağlı çevrimiçi check-in hizmetimizi kullanabilir ve elektronik biniş kartınızı alabilirsiniz. 

Lütfen uçuşunuzu kaçırmamak için uçuşunuzdan 20 dakika önce biniş kapısında biniş için hazır olun.

15 Ocak 2018 Pazartesi 14:34:58

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit